حاصل من

دلی گفت: آخر چه بود حاصل من؟

عشق فرمود: تا چه بگوید دل من !!

عقل نا امید : کجا حل شود این مشکل من؟

مرگ خندید: در خانه ی ویرانه ی من ....12.gif

/ 17 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
صبا

سلام ساناز خانم خوبی ؟ خوشی من همون رهگذرم آپ کردم ی سری بهم بزن خوشحال می شم

فرهود

سلام ساناز.چطوری بابايی؟ گفته بودی سر بزنم.منم زدم.ولی اينجا که خبری نيس. . ولی حالا که اومدم يه انتقاد هم مي کنماي اسمی که رو وبلاگت گذاشته بيدی يعنی چه؟ . شايد تو هم تنها باشی يعنی چی؟يعنی تو تنها هستی؟هر جقدر هم تنها باشی بازم خدا رو داری. . آدم اگه دوروبرش هزار نفر باشن ولی دلش پيش خدا نباشه تنهاس ولی اگه يه نفر باشه و ... . خودت هم می‌دونی که من آخوند نيستم.شايد مسلمان هم نباشم.ولی خدا کسی نيست که به مذهب خاصی تعلق داشته باشه.پس هيچوقت احساس تنهايی نکن.

فرهود

يه چيزی يادم رفت: می بوسمت

مريم و محمد

سلام ممنون که به ما سر زدی بازم بيا وبلاگمون به روز شد منتظر نظرتيم

سحر

به منم سر بزن ( دختر کشتيگير)

احسان

عشق چيست ؟ عشق دانش است . دانش و فرهنگ است توامان و آن كس كه از اين دو بي بهره است تواناي عشق ورزيدن ندارد عشق دلپذير ترين جهان بيني آدمي است آن جهان بيني نجيب و جليل كه از آغاز تاريخ انسان تا كنون جانهاي شيفته بسياري براي بر پاداشتن جهاني شايسته و بايسته ي آن كوشيدند و جان باختند براي : روزي كه كمترين سرود بوسه است و هر انسان براي هر انسان برادريست روزي كه ديگر درهاي خانه شان را نمي بندند قفل افسانه اي است و قلب براي زندگي بس است.

احسان

خدايا! مگذار دعا کنم که مرا از دشواري ها و خطرهاي زندگي مصون داري ، بلکه دعا کنم تا در رويارويي با آنها بي باک و شجاع باشم مگذار از تو بخواهم درد مرا تسکين دهي بلکه توان چيرگي بر آن را به من ببخش.

احسان

زندگي بدون عشق، چون زيستن در تاريكي مطلق است. (مترلينگ)

احسان

زيادی مثل بابا بزرگا حرف زدم برای همه و شما ساناز عزيز آرزوی موفقيت دارم. شاد و پیروز باشيد.